ילין לפידות – השוואת קופות גמל וקרנות השתלמות

בית השקעות ילין לפידות הוקם בשנת 2004.
בית ההשקעות מנוהל על ידי דב ילין שהיה שותף ובכיר בבית ההשקעות "דש" משנת 1993 עד 2004, ויאיר לפידות, שהיה אנליסט ומרצה אקדמי בין היתר להערכת שווי של חברות.
הבעלות על בית ההשקעות מחולקת בין דב ילין (25%), יאיר לפידות (25%) ואטראו שוקי הון (50%).

בית ההשקעות ילין לפידות מנהל קופות גמל, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, קרנות נאמנות, ותיקי השקעות בהיקף כולל של מעל 63 מיליארד ₪. למרות שבשנה האחרונה ממוקם בית ההשקעות בתחתית טבלת התשואות, בטווח הארוך הוא עדיין נמצא בצמרת.

ריכזנו עבורכם בטבלה אחת את כל קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקופות גמל להשקעה, של בית ההשקעות ילין לפידות, כדי שתוכלו בקלות להשוות ולראות אם ילין לפידות הוא המקום שבו אתם רוצים להשקיע את כספי קרן ההשתלמות או קופת הגמל שלכם.

בלחיצת כפתור אחת על שם קופת הגמל או קרן ההשתלמות של ילין לפידות המופיעים בטבלה המצורפת, תוכלו להגיע ישירות לדף השוואה של קופת הגמל או קרן ההשתלמות ולראות כמה היא הרוויחה, מה דמי הניהול שהיא גובה, מה פרופיל הסיכון של קרן ההשתלמות או קופת הגמל שבחרתם ועוד.
כל הנתונים באתר מיי גמל נט מוצגים בהשוואה לקרנות השתלמות וקופות גמל של המתחרים המובילים בשוק, המנוהלות באותו פרופיל סיכון, ובאותו אפיק השקעות מרכזי.

 

קרנות השתלמות ילין לפידות

שם קרן השתלמות

מספר קרן השתלמות

פרופיל סיכון

אפיק השקעות מרכזי

ילין לפידות קרן השתלמות מסלול כללי 1162 בינוני קרן השתלמות המפזרת את עיקר השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי הקרן.
ילין לפידות קרן השתלמות מסלול אג"ח 1319 נמוך אגרות חוב (אג"ח), ללא חשיפה למניות או מדדי מניות.
ילין לפידות קרן השתלמות מסלול אג"ח עד 25% מניות 1038 בינוני אגרות חוב (אג"ח), החשיפה למניות או מדדי מניות לא תעלה על 25% מסך נכסי קרן ההשתלמות
ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות 8563 גבוה מניות בארץ ובחו"ל.
ילין לפידות קרן השתלמות מסלול אג"ח ממשלת ישראל 1361 נמוך אג"ח ממשלתי.

קופות גמל ילין לפידות

שם קופת הגמל

מספר קופת הגמל

פרופיל סיכון

אפיק השקעות מרכזי

ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 50 ומטה 9939 בינוני קופת גמל המפזרת השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי קופת הגמל, וברמת סיכון גבוהה יחסית לשני המסלולים האחרים המותאמים לגיל החוסך.
ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 50 עד 60 9940 בינוני קופת גמל המפזרת השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי קופת הגמל, וברמת סיכון בינונית יחסית לשני המסלולים האחרים המותאמים לגיל החוסך
ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 60 ומעלה 9941 בינוני קופת גמל המפזרת השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי קופת הגמל, וברמת סיכון נמוכה יחסית לשני המסלולים האחרים המותאמים לגיל החוסך.
ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח 1037 נמוך אגרות חוב (אג"ח), ללא חשיפה למניות או מדדי מניות.
ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח עד 25% מניות 1035 בינוני אגרות חוב (אג"ח), החשיפה למניות או מדדי מניות לא תעלה על 25% מסך נכסי קופת הגמל.
ילין לפידות קופת גמל מסלול מניות 1036 גבוה מניות בארץ ובחו"ל.
ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח ממשלת ישראל 1360 נמוך אג"ח ממשלתי.

קופות גמל להשקעה ילין לפידות

שם קופת הגמל

מספר קופת הגמל

פרופיל סיכון

אפיק השקעות מרכזי

ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול כללי 11390 בינוני קופת גמל להשקעה המפזרת את עיקר השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי הקופה.
ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אג"ח עד 10% מניות 11391 נמוך אגרות חוב (אג"ח), החשיפה למניות או מדדי מניות לא תעלה על 10% מסך נכסי קופת הגמל.
ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אג"ח עד 20% מניות 11392 בינוני אגרות חוב (אג"ח), החשיפה למניות או מדדי מניות לא תעלה על 20% מסך נכסי קופת הגמל.
ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול מניות 11394 גבוה מניות בארץ ובחו"ל.
ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אג"ח ממשלות 11393 נמוך אג"ח ממשלתי.

קופה מרכזית לפיצויים ילין לפידות (למעסיקים)

שם קופה מרכזית לפיצויים

מספר קופת הגמל

פרופיל סיכון

אפיק השקעות מרכזי

ילין לפידות מרכזית לפיצויים 1039 בינוני קופה מרכזית לפיצויים המפזרת את עיקר השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי הקופה.
ילין לפידות מרכזית לפיצויים כללי ב' 8053 גבוה קופה מרכזית לפיצויים המפזרת את עיקר השקעותיה בין מניות, אג"ח קונצרני ואג"ח ממשלתי לפי שיקול דעת מנהלי הקופה.

 

החל משנת 2015, מפרסם משרד האוצר את מדד איכות השירות של קופות הגמל וקרנות ההשתלמות.
משרד האוצר עורך סקר מקיף הכולל את לקוחות כל החברות בישראל, המנהלות קופות גמל וקרנות השתלמות.
המדד מפורסם פעם בשנה, וכולל שלוש תחומים עיקריים:
סקר שביעות רצון ומידת המלצה (70% מהמשקל), מספר התלונות המוצדקות שהגיעו למפקח על הביטוח והחיסכון נגד החברה (20% מהמשקל), וזמן ההמתנה במענה הקולי (10% מהמשקל).
שלושת התחומים הללו משוקללים לציון אחד הקובע את דירוג החברה במדד איכות השירות.

משרד האוצר מחלק איכות השירות של כל חברות הגמל וההשתלמות לשלוש קבוצות:
שליש עליון (ירוק), שליש אמצעי (צהוב) ושליש תחתון (אדום), ומפרסם גם את ההתקדמות (או התדרדרות) שעברה החברה במהלך השנה האחרונה.

בשנת 2016, דורג בית ההשקעות ילין לפידות בצמרת מדד איכות השירות, וקיבלה את הציון המשוקלל הגבוה ביותר מבין כל בתי ההשקעות: 88.


להפקדת כספים ולמעבר לבית ההשקעות ילין לפידות, השאירו פרטים ומשווק פנסיוני בעל רשיון יחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית וייעוץ מקצועי, פשוט ומובן, ללא התחייבות וללא עלות.

פוליסת חיסכוןקרן השתלמותקופת גמל להשקעהקופת גמל רגילה
מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".
גם אם אין לכם מומחיות פיננסית, היכנסו למיי גמל נט ותוכלו בקלות לראות מה עשה הכסף שלכם. בכל זמן, בכל מקום, במחשב, בסלולר, בטאבלט או במייל.

הצטרפו ל- "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם.


אהבתם את המאמר? הוא עזר לכם? שתפו אותו בפייסבוק, כדי שגם החברים שלכם יכירו אותו.
יש לכם עוד שאלות? אתם חושבים שיש מה לשפר?
שתפו אותנו בתגובה או במייל. בשביל זה יש את מיי גמל נט .


 

הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.