מיי גמל נט מתחדש: בואו להכיר את הכלים החדשים שיעזרו לכם בעולם הגמל, ההשתלמות, והחיסכון.

שלום רב, בשעה טובה אנחנו שמחים לבשר לכם שסיימנו מהלך של שדרוג ושיפור האתר.

חוץ מתיקונים ושיפורים כלליים באיכות הגלישה, הוספנו מספר כלים שיעזרו לכם לבחור את קופות הגמל וקרנות ההשתלמות המובילות בישראל.

הוספנו לראשונה אפשרות למעקב קבוע אחרי תשואות של קופות גמל וקרנות השתלמות נבחרות. לאחר הרשמה קלה ופשוטה, נוצר עבורכם "אזור אישי" מאובטח, בוא תוכלו להתעדכן בתשואות הגמל וההשתלמות שבחרתם. בנוסף ישלח לכתובת המייל שלכם, דוא"ל פעם בחודש עם פירוט התשואות שהשיגו קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שבחרתם.

הוספנו ארבעה דפי השוואה חדשים הכוללים הצגה והשוואה חכמה של קופות הגמל וקרנות ההשתלמות המובילות בארץ, הפתוחות להצטרפות לציבור הרחב:

בכל קבוצה של קופות גמל או קרנות השתלמות, בעלות רמת סיכון דומה או המתמחות בהשקעה באותו אפיק השקעות, יוצגו 10 הקופות או הקרנות המובילות בקבוצה מבחינת תשואה, לטווחי זמן שונים.

אם קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם אינה מופיעה ברשימה (אנחנו מצטערים לשמוע :), עדיין תוכלו למצוא אותה בקלות ע"י הקלדת השם או המספר שלה בחלון החיפוש המופיע בראש הדף הראשי שלנו, ולגלות מה מצב התשואה שלה לעומת המובילות.

3. בהתאם לשאיפה שלנו לקדם ולשפר את הידע וההבנה של הציבור בישראל למגוון החסכונות שלו, אנחנו ממשיכים לפרסם בדף הבלוג שלנו, מגוון מדריכים בנושאים שונים הנוגעים לעתיד הכלכלי שלכם.
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, ומבטיחים "לא לחפור" :).

בכל שאלה, טענה או תקלה, אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר.

 


מיי גמל נט מאפשר לכולם, בכל זמן, באתר או במייל, במחשב או בסלולר:
להשוות ולהתעדכן ברווחים של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, ותוכנית "חסכון לכל ילד" שלכם, גם אם אין לכם מומחיות פיננסית.

 

 

הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

3 thoughts on “מיי גמל נט מתחדש: בואו להכיר את הכלים החדשים שיעזרו לכם בעולם הגמל, ההשתלמות, והחיסכון.

 1. כתוב לעיל:
  לאחר הרשמה קלה ופשוטה, נוצר עבורכם "אזור אישי" מאובטח, בוא תוכלו להתעדכן בתשואות הגמל וההשתלמות שבחרתם. בנוסף ישלח לכתובת המייל שלכם, דוא"ל פעם בחודש עם פירוט התשואות שהשיגו קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שבחרתם.
  לא כתוב איך בוחרים.
  בצעתי כמה השוואות של קה"ש וקפ"ג. באם ההשוואות שעשיתי נרשמה אצלכם ואקבל עליהם דו"ח חודשי במייל ?
  או שבוחרים אחרת ?
  כיצד ?

  • שלום,

   לאחר הרשמה והתחברות גש לכל דף של קופה או קרן השתלמות ושם תראה אייקון של לב משמאל לשם הקופה או הקרן.

   לחיצה על אייקון הלב מוסיפה את הקופה או הקרן לאיזור האישי שלך.

   לחיצה נוספת מסירה אותו מהאיזור האישי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.