קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה

קרן ההשתלמות לאקדמאים במדעי החברה, פתוחה להצטרפות לשכירים או עצמאיים בעלי תואר ראשון ומעלה במדעי החברה והרוח או בעלי תואר אחר אשר מוכר על ידי הסתדרות האקדמאים למדעי החברה ולמדעי הרוח בישראל.

שיעורי ההפקדות  המרבי  לקרן השתלמות על פי פקודת מס הכנסה , הינו 7.5%  מן השכר  על ידי המעסיק , ו- 2.5%  על ידי העובד, עד לתקרה המתעדכנת מדי שנה . הכספים מופרשים  לקרן  ההשתלמות למטרת  השתלמות  או לאחר 6 שנים למטרת חסכון.

קרן ההשתלמות מקבלת שירותי תפעול פיננסים ואדמיניסטרטיביים מבנק לאומי.
לקרן ההשתלמות מענה קולי ממוחשב 24 שעות ביממה, לקבלת מידע אישי, מוקד שירות טלפוני בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00 בטלפון: 072-2790001.

קרן ההשתלמות לאקדמאים במדעי החברה היא מוסד ללא כוונות רווח ודמי הניהול בה שווים לכל העמיתים ועומדים על כ- 0.25% לשנה.

הכספים שמפרישים השכירים והמעסיקים שלהם לקרנות ההשתלמות מושקעים בשוק ההון ע"פ שיקול דעת וועדת ההשקעות והגוף המנהל עבורה בפועל את הכסף, וע"פ תקנון הקופה במגוון מסלולי השקעה.
אם תקלידו בחלון החיפוש של מיי גמל נט את המילה "אקדמאים", תוכלו לראות והשוות בין מגוון המסלולים העומדים לבחירתכם.


חברות הביטוח ובתי ההשקעות מציעים כיום בנוסף לקרנות השתלמות, מוצרי חיסכון מתקדמים הכוללים הטבות מס:
קופות גמל להשקעה, ופוליסות חיסכון.

השאירו פרטים ומשווק פנסיוני בעל רישיון יחזור אליכם, כדי לתת לכם ייעוץ מקצועי, פשוט ומובן, ללא התחייבות וללא עלות.
מיי גמל נט מאפשר לכולם, בכל זמן, באתר או במייל, במחשב או בסלולר:
להשוות ולהתעדכן ברווחים של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, ותוכנית "חסכון לכל ילד" שלכם, גם אם אין לכם מומחיות פיננסית.

הצטרפו ל- "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם.

 

הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.