קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה

קרן ההשתלמות לאקדמאים במדעי החברה, פתוחה להצטרפות לשכירים או עצמאיים בעלי תואר ראשון ומעלה במדעי החברה והרוח או בעלי תואר אחר אשר מוכר על ידי הסתדרות האקדמאים למדעי החברה ולמדעי הרוח בישראל.

שיעורי ההפקדות  המרבי  לקרן השתלמות על פי פקודת מס הכנסה , הינו 7.5%  מן השכר  על ידי המעסיק , ו- 2.5%  על ידי העובד, עד לתקרה המתעדכנת מדי שנה . הכספים מופרשים  לקרן  ההשתלמות למטרת  השתלמות  או לאחר 6 שנים למטרת חסכון.

קרן ההשתלמות מקבלת שירותי תפעול פיננסים ואדמיניסטרטיביים מבנק לאומי.
לקרן ההשתלמות מענה קולי ממוחשב 24 שעות ביממה, לקבלת מידע אישי, מוקד שירות טלפוני בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00 בטלפון: 072-2790001.

קרן ההשתלמות לאקדמאים במדעי החברה היא מוסד ללא כוונות רווח ודמי הניהול בה שווים לכל העמיתים ועומדים על כ- 0.25% לשנה.

הכספים שמפרישים השכירים והמעסיקים שלהם לקרנות ההשתלמות מושקעים בשוק ההון ע"פ שיקול דעת וועדת ההשקעות והגוף המנהל עבורה בפועל את הכסף, וע"פ תקנון הקופה במגוון מסלולי השקעה.
אם תקלידו בחלון החיפוש של מיי גמל נט את המילה "אקדמאים", תוכלו לראות והשוות בין מגוון המסלולים העומדים לבחירתכם.

(Visited 243 times, 1 visits today)
הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.