סיכום מחצית ראשונה – חסכון לכל ילד וקופת גמל להשקעה

סיכום מחצית: כמה כסף הרווחתם ב-"חסכון לכל ילד" וב-"קופת הגמל להשקעה" מתחילת 2017 עד יולי 2017

בתחילת השנה, נכנסו שני אפיקי חסכון חדשים לשוק קופות הגמל בישראל.

הראשון הוא "קופת הגמל להשקעה", בה יכול להפקיד כל אזרח ישראלי עד 70,000 ₪ בשנה,  והשני הוא "חסכון לכל ילד", שהקים המוסד לביטוח לאומי עבור כל ילד שנולד להורים אזרחי ישראלים במדינת ישראל.

בקופות הגמל של תוכנית "חיסכון לכל ילד", ישנם שלושה אפיקי ההשקעה: סיכון מועט, בינוני, ומוגבר. בית ההשקעות אלטשולר-שחם, היה הבחירה של כשליש מההורים שבחרו להשקיע את כספי החיסכון בקופת גמל, והוא נמצא במקום הראשון בתשואה המצטברת מתחילת השנה, מבין כל קופות ה-"חסכון לכל ילד- סיכון מוגבר".

מבין כל קופות הגמל של ה-"חסכון לכל ילד" המנוהלות ב-"סיכון מועט" וב-"סיכון בינוני", מחזיק בית ההשקעות אנליסט, במקום הראשון.
מבין קופות הגמל של "חסכון לכל ילד", המנוהלות במסלול "כהלכה" (בהתאם להלכה היהודית), נמצא במקום הראשון שוב בית ההשקעות אלטשולר שחם.

***כאן נוסיף טבל של חסכון לכל ילד –כהלכה*** (איל, תקליד 11328 בחלון החיפוש)
יש לציין שהתשואות במסלול זה בחצי השנה הראשונה של 2017,  נמוכות משמעותית מהמסלול ב-"סיכון בינוני", וקרובות יותר לתשואות המסלול "בסיכון מועט".

בענף "קופות הגמל להשקעה" מוביל את הקופות המתמחות בהשקעה במניות, בית ההשקעות אלטשולר שחם, ואחריו במקום השני נמצא בית ההשקעות ילין לפידות.

את "קופות הגמל להשקעה" המתמחות בענף "הכללי", מוביל מתחילת השנה בית ההשקעות ילין לפידות, כאשר אחריו במקום השני נמצא בית ההשקעות אלטשולר-שחם.

מה צפוי לחסכונות שלנו בעתיד, כמו תמיד- אף אחד לא באמת יודע.
לכן, חשוב לציין שמלבד החשיבות של בחירת בית ההשקעות שינהל את כספכם בצורה הטובה ביותר,
כדאי גם להשקיע מחשבה או לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע מוסמכים, כדי להתאים את החסכונות שלכם לרמת הסיכון ורמת החיים הרצויה שלכם.


חברות הביטוח ובתי ההשקעות מציעים כיום מוצרי חיסכון מתקדמים הכוללים הטבות מס, בנוסף לקרנות השתלמות וקופות הגמל הרגילות:
קופות גמל להשקעה, ופוליסות חיסכון.

השאירו פרטים ומשווק פנסיוני בעל רשיון יחזור אליכם, כדי לתת לכם ייעוץ מקצועי, פשוט ומובן, ללא התחייבות וללא עלות.


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכון
  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".
  גם אם אין לכם מומחיות פיננסית, היכנסו למיי גמל נט ותוכלו בקלות לראות מה עשה הכסף שלכם. בכל זמן, בכל מקום, במחשב, בסלולר, בטאבלט או במייל.

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


  אהבתם את המאמר? הוא עזר לכם? שתפו אותו בפייסבוק, כדי שגם החברים שלכם יכירו אותו.
  יש לכם עוד שאלות? אתם חושבים שיש מה לשפר?
  שתפו אותנו בתגובה או במייל. בשביל זה יש את מיי גמל נט .


  למידע נוסף:
  היתרונות של קופת גמל להשקעה

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.