הודעה לחוסכים בקופות הגמל: החל מה-1 לינואר 2016 לא ניתן יהיה להצטרף או לעבור לקופת גמל במסלול הכללי.

"המסלול הכללי" הוא למעשה מסלול "ברירת המחדל" של החוסכים בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות בישראל. במסלול זה משאיר החוסך, למעשה, את כל החלטות ההשקעה לשיקול דעתו של הגוף המוסדי המנהל עבורו את השקעות קופת הגמל. למעלה מ-95% מסך הכספים המושקעים היום בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות מושקעים ב-"מסלול הכללי".

חשוב להבהיר מראש שכל כספי החוסכים המנוהלים כיום ב-"מסלול הכללי" ימשיכו להתנהל כרגיל, כולל כמובן הפקדות ומשיכות, אך כאמור החל מה-1 לינואר 2016, לא יכולו להצטרף לקופות גמל במסלול ה-"כללי", חוסכים חדשים (כולל מי שמעביר כסף מקופת גמל אחרת).

חוסכים חדשים או מעבירי כספים מקופות גמל אחרות יופנו, על פי בחירתם, למסלולים מתמחים או למסלולים המותאמים לגיל החוסך.

זה הזמן להיכנס למיי גמל נט, לבחון את ביצועי קופת הגמל שלכם, להשוות את דמי הניהול שאתם משלמים, ולגלות אם קופת הגמל שלכם נמצאת בין קופות הגמל בעלות התשואה הגבוהה ביותר במסלול הכללי.

ידע זה כוח ולכן אנחנו ממליצים לכם לקרוא מאמר נוסף שכתבנו המתאר בפירוט את כל השינויים שיכנסו לתוקף והמסלולים החדשים שיפתחו ב-1 לינואר 2016, עבור החוסכים בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות, קרנות הפנסיה ופוליסות הביטוח.

כמובן, שלפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, תמיד מומלץ להתייעץ גם עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.

צוות מיי גמל נט ימשיך לעקוב אחרי השינויים ויעדכן אתכם במידת הצורך.

good_investment


חברות הביטוח ובתי ההשקעות מציעים כיום מוצרי חיסכון מתקדמים הכוללים הטבות מס, בנוסף לקרנות השתלמות וקופות הגמל הרגילות:
קופות גמל להשקעה, ופוליסות חיסכון.

השאירו פרטים ומשווק פנסיוני בעל רשיון יחזור אליכם, כדי לתת לכם ייעוץ מקצועי, פשוט ומובן, ללא התחייבות וללא עלות.


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכון  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".
  גם אם אין לכם מומחיות פיננסית, היכנסו למיי גמל נט ותוכלו בקלות לראות מה עשה הכסף שלכם. בכל זמן, בכל מקום, במחשב, בסלולר, בטאבלט או במייל.

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


  אהבתם את המאמר? הוא עזר לכם? שתפו אותו בפייסבוק, כדי שגם החברים שלכם יכירו אותו.
  יש לכם עוד שאלות? אתם חושבים שיש מה לשפר?
  שתפו אותנו בתגובה או במייל. בשביל זה יש את מיי גמל נט .


  למידע נוסף:
  מיי גמל נט מתחדש: בואו להכיר את הכלים החדשים שיעזרו לכם בעולם הגמל, ההשתלמות, והחיסכון.

  מסלולי השקעה חדשים בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות, קרנות פנסיה וביטוחי חיים.

  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  היתרונות של קופת גמל להשקעה


   

  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.