שאלות ותשובות / מה זה תשואה מצטברת ומה זה תשואה שנתית?

תשואה מצטברת, היא הרווח שנצבר בחשבון קרן ההשתלמות, קופת הגמל, פוליסות החיסכון, וקופת גמל להשקעה שלכם בתקופה מסויימת, מחולק בסך הכסף שהפקדתם באותה תקופה (התשואות המוצגות בטלאות השוואת התשואות של מיי גמל נט הן תשואות מצטברות).

לדוגמא: אם במהלך תקופה מסוימת הפקדתם לקרן ההשתלמות או לקופת הגמל 100,000 ₪,וכיום יש בקרן 150,000 ₪, התשואה המצטברת שלכם היא: 150,000/100,000=50%.

תשואה שנתית, היא התשואה המצטברת שהרוויחה קרן ההשתלמות או קופת הגמל שלכם בתקופה מסוימת, המחולקת בסך השנים של התקופה.

לדוגמא: אם במהלך שנתיים וחצי קרן ההשתלמות או קופת הגמל שלכם השיגה תשואה מצטברת של 50%, התשואה השנתית שלכם היא: 50%/2.5=20%.


לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.

השאירו פרטים, ומשווק פנסיוני / סוכן ביטוח מורשה, יחזור אליכם.
ללא התחייבות וללא עלות מצדכם:


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכוןניהול תיק השקעותביטוח חייםביטוח תאונות אישיותביטוח מנהליםפוליסת בריאות פרטיתקרן פנסיה  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


  לקריאה נוספת:

  איך בוחרים קופת גמל?

  איך בוחרים קרן השתלמות?

  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  היתרונות של קופת גמל להשקעה


  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם, והכל בכפוף לתנאי השימוש של האתר.