שאלות ותשובות / מה זה תשואה מצטברת לפני דמי ניהול?

תשואה מצטברת לפני דמי ניהול, מתייחסת לאחוז הרווח שהצליח הגוף שמנהל את קרן ההשתלמות, קופת הגמל, פוליסת החיסכון וקופת גמל להשקעה, להרוויח עבור החוסכים שלו בתקופה מסוימת מבלי להפחית מהרווח הזה את דמי הניהול שהוא גבה מהם במהלך התקופה.

דמי הניהול הם הכסף שאתם משלמים לגוף שמנהל עבורכם את קופת הגמל או קרן ההשתלמות. דמי הניהול מחושבים כאחוז מסוים מסך החיסכון ו/או מההפקדות השוטפות.

מערכת הגמל-נט, המשמשת בסיס להשוואת תשואות בין כל קופות גמל וכל קרנות ההשתלמות בשוק, משתמשת בנתון של תשואה מצטברת לפני דמי ניהול כדי לבצע השוואת תשואות בין הקופות והקרנות השונות.


לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.

השאירו פרטים, ומשווק פנסיוני / סוכן ביטוח מורשה, יחזור אליכם.
ללא התחייבות וללא עלות מצדכם:


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכוןניהול תיק השקעותביטוח חייםביטוח תאונות אישיותביטוח מנהליםפוליסת בריאות פרטיתקרן פנסיה  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


  איך בוחרים קופת גמל?

  איך בוחרים קרן השתלמות?

  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  היתרונות של קופת גמל להשקעה


  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם, והכל בכפוף לתנאי השימוש של האתר.