שאלות ותשובות / בדיקת קרן השתלמות

בדיקה של קרן השתלמות לא שונה בהרבה מבדיקה של קופת גמל, פוליסת חיסכון או קופת גמל להשקעה.

מיי גמל נט, הוא אתר המאפשר לכם להשוות ולבצע בדיקה של ביצועי קרן ההשתלמות שלכם.
תוכלו להיכנס לדף ההשוואות שהכנו עבורכם ולבצע בדיקה כמה הרוויחה קרן ההשתלמות שלכם, ואיך היא בהשוואה לקרנות השתלמות דומות.

תוכלו גם לבדוק מה דמי הניהול שקרן ההשתלמות גובה מהחוסכים שלה, להשוות אותם לדמי ניהול הממוצעים של קרנות השתלמות דומות, וגם להשוות אותם לדמי הניהול שאם משלמים בקרן ההשתלמות שלכם (המופיעים בדו"חות שקרן ההשתלמות שולחת לכם).


לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.

השאירו פרטים, ומשווק פנסיוני / סוכן ביטוח מורשה, יחזור אליכם.
ללא התחייבות וללא עלות מצדכם:


    קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכוןניהול תיק השקעותביטוח חייםביטוח תאונות אישיותביטוח מנהליםפוליסת בריאות פרטיתקרן פנסיה    מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

    הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


    הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם, והכל בכפוף לתנאי השימוש של האתר.