מה עשתה קופת הגמל שלכם ברבעון הראשון של 2013?

המגמה החיובית שאפיינה את שוק הגמל ב-2012 המשיכה גם ברבעון הראשון של 2013.

קופות הגמל של המסלול הכללי סיימו את שלושת החודשים הראשונים של השנה עם ממוצע תשואה מצטבר של 2.7%.

מבין הקופות הגדולות במסלול הכללי מובילה "ילין-לפידות גמל כללי" עם תשואה מצטברת מתחילת השנה של 3.07%.

קופת הגמל הגדולות בשוק: "הראל עצמה תעוז", "פסגות גדיש" ו-"כלל ביטוח תמר" סיימו את הרבעון עם תשואה מצטברת של 2.36%, 2.41% ו- 2.77%, בהתאמה.

קופת הגמל "אלטשולר שחם גמל כללי" אשר מובילה את טבלת התשואות בתשואה המצטברת ל-12 חודשים ול- 36 חודשים אחרונים, סיימה את הרבעון הראשון של 2013 עם תשואה מצטברת צנועה יותר של 2.27%.

כמו תמיד, חשוב להזכיר שקופת גמל הם מכשירי חיסכון לטווח ארוך ומומלץ מאוד לבחון את ביצועיהן לאורך זמן ולא על פני מספר חודשים בודדים. כנסו למערכת של מיי גמל נט ותוכלו לבדוק בלחיצת כפתור מה עשתה קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם בטווח זמן מייצג של שנה, שלוש או חמש שנים.

מערכת השוואת הקופות של מיי גמלנט כוללת ממשק פשוט עם נתונים הקופה כגון: פרופיל הסיכון, הרכב נכסים, דמי הניהול הממוצעים שגבתה הקופה בשנה האחרונה ופרטים חשובים נוספים בנוגע למדיניות ההשקעות הספציפית של הקופה.

להלן השוואה של חמשת הקופות המובילות בקבוצת "קופת תגמולים ואישית לפיצויים – כללי מעל 500 מיליון ש"ח היקף נכסים" ממערכת השוואת הקופות:

קופת תגמולים ואישית לפיצויים - כללי מעל 500 מיליון שח היקף נכסים - אפריל 2013

(Visited 51 times, 1 visits today)
הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.