מה עשתה קופת הגמל שלכם בפברואר?

מדדי המניות והאג"ח המקומיים המשיכו לעלות בחודש פברואר. קופות הגמל וקרנות ההשתלמות במסלול הכללי הרוויחו בממוצע 0.9%-1%, בדומה לתשואה הממוצעת בחודש ינואר.

את טבלת התשואות בקופות הגמל הגדולות מוביל בית ההשקעות ילין-לפידות עם תשואה של 1.3% ובמקום השני "מיטב תגמולים כללי" עם תשואה של 1.2%. את הרשימה סוגרות קופות הגמל של בית ההשקעות אקסלנס: "גמל פלטינום" ו-"אקסלנס גמל" שעלו ב-0.7% ו- 0.3%, בהתאמה.

gemel22013

בענף ההשתלמות התוצאות היו דומות: מבין קרנות ההשתלמות הגדולות,קרן ההשתלמות של ילין-לפידות מובילה עם תשואה של 1.2% יחד עם קרן "השתלמות-כללי" של כלל ביטוח ו-"השתלמות מסלול כללי" של בית ההשקעות מיטב. את הרשימה סוגרות גם כאן קרנות ההשתלמות של אקסלנס: "אקסלנס השתלמות פלטינום" ו- "אקסלנס השתלמות" עם תשואות של 0.6% ו- 0.4%, בהתאמה.

hishtalmut22013

כמו תמיד, חשוב להזכיר שקופת גמל וקרן השתלמות הם מכשירי חיסכון לטווח ארוך ומומלץ מאוד לבחון את ביצועיהן לאורך זמן ולא מספר חודשים בודדים.

אתר מיי גמל-נט נועד לתת לכלל ציבור השכירים והעצמאים, אפשרות לבדוק ולהשוות את ביצועי קופת הגמל וקרן ההשתלמות שלהם בלחיצת כפתור.

האתר כולל גם ממשק פשוט הכולל את פרטים הנוספים, כגון: פרופיל הסיכון וקבוצת ההתמחות שלה, היקף והרכב נכסיה, פירוט התשואה שהביאה לעמיתיה בטווחי זמן שונים, דמי הניהול הממוצעים שגבתה מהם ופרטים חשובים נוספים בנוגע למדיניות ההשקעות הספציפית של הקופה.

נסו בעצמכם ותראו כמה קל ופשוט לראות מה עשתה קופת הגמל שלכם עם מיי גמל נט.


חברות הביטוח ובתי ההשקעות מציעים כיום מוצרי חיסכון מתקדמים הכוללים הטבות מס, בנוסף לקרנות השתלמות וקופות הגמל הרגילות:
קופות גמל להשקעה, ופוליסות חיסכון.

השאירו פרטים ומשווק פנסיוני בעל רשיון יחזור אליכם, כדי לתת לכם ייעוץ מקצועי, פשוט ומובן, ללא התחייבות וללא עלות.


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכון  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".
  גם אם אין לכם מומחיות פיננסית, היכנסו למיי גמל נט ותוכלו בקלות לראות מה עשה הכסף שלכם. בכל זמן, בכל מקום, במחשב, בסלולר, בטאבלט או במייל.

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


  אהבתם את המאמר? הוא עזר לכם? שתפו אותו בפייסבוק, כדי שגם החברים שלכם יכירו אותו.
  יש לכם עוד שאלות? אתם חושבים שיש מה לשפר?
  שתפו אותנו בתגובה או במייל. בשביל זה יש את מיי גמל נט .


  למידע נוסף:
  מה הם הכללים החשובים בהשוואה נכונה של קרן השתלמות?

  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  היתרונות של קופת גמל להשקעה

  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.