איתור כספים אבודים

משרד האוצר העלה אתר אינטרנט חדש בו יוכל המשתמש להקליד את מספר הזהות שלו או של קרוב משפחה שנפטר יחד עם פרטים נוספים ולקבל את רשימת הגופים המנהלים עבורו את כספי הפנסיה, פוליסות ביטוח, הגמל וההשתלמות.

תוצאות החיפוש מראות באילו גופים קיימים על שם המשתמש חשבונות או פוליסות ביטוח ומאיזה סוג (קרנות פנסיה, קופות גמל וכו'), אך אינן מראות כמה חשבונות או פוליסות יש מכל סוג ומה היתרה או הזכויות הקיימות בהם.

כנסו לאתר ובדקו: https://itur.mof.gov.il/#/main/home?org=shuk

מנוע לאיתור חסכונות פנסיונים ופוליסות לביטוח חיים

בהצלחה!
צוות אתר מיי גמל נט


מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


למידע נוסף:
מה הם הכללים החשובים בהשוואה נכונה של קרן השתלמות?

מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

היתרונות של קופת גמל להשקעה


 

הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

10 תגובות על המאמר “איתור כספים אבודים

 1. פשע מאורגן, ממש אירגון פשיעה , ועוד מחפשים את יצחק אברגיל, אף אחד לא מוסר מידע, אני מנסה למצא מידע לקופות וביטוחים שאולי אבי ז"ל היה לו, כולם מתחמקים , פשע מאורגן וחוקי.

  • מה הזכיות מתוקף הפוליסה
   אמא שלי מבוטחת ביטוח סעודי במגדל לא מצליח לקבל אינפורמציה

 2. אחותי מפלורידה נימצאת בארץ.והיא מנסה לאתר כספי פנסיה שלה .
  מזינים את כל הפרטים. וזה לא הרבה מספר זהות .ותאריך הנפקת התעודה
  והקוד שמציגים על הדף. כל הזמן נאמר שהפרטים לא נכונים.
  האם מישהו יודע אך לאתר את כספי הפנסיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.