שאלות ותשובות / קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים

קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים הוקמה בשנת 1970.

הקרן פתוחה להצטרפות לשכירים בלבד , החברים בהסתדרות ההנדסאים והטכנאים, או המדורגים בדרוג ההנדסאים והטכנאים.

שיעורי ההפקדות המרבי לקרן השתלמות על פי פקודת מס הכנסה , הינו 7.5% מן השכר על ידי המעסיק , ו- 2.5% על ידי העובד, עד לתקרה המתעדכנת מדי שנה . הכספים מופרשים לקרן ההשתלמות למטרת השתלמות או לאחר 6 שנים למטרת חסכון.

קרן ההשתלמות מקבלת שירותי תפעול פיננסים ואדמיניסטרטיביים מהבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ.

הכספים שמפרישים השכירים והמעסיקים שלהם לקרנות ההשתלמות מושקעים בשוק ההון ע"פ שיקול דעת וועדת ההשקעות והגוף המנהל עבורה בפועל את הכסף (מיטב דש, מגדל ואקסלנס), וע"פ תקנון הקופה במגוון מסלולי השקעה.

אם תקלידו בחלון החיפוש של מיי גמל נט את המילה "הנדסאים", תוכלו לראות והשוות בין מגוון המסלולים העומדים לבחירתכם.


לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.

השאירו פרטים, ומשווק פנסיוני / סוכן ביטוח מורשה, יחזור אליכם.
ללא התחייבות וללא עלות מצדכם:


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכוןניהול תיק השקעותביטוח חייםביטוח תאונות אישיותביטוח מנהליםפוליסת בריאות פרטיתקרן פנסיה  לקריאה נוספת:

  מה הם הכללים החשובים בהשוואה נכונה של קרן השתלמות?

  איך בוחרים קרן השתלמות?

  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  היתרונות של קופת גמל להשקעה


  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.

  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם, והכל בכפוף לתנאי השימוש של האתר.