שאלות ותשובות / לא זוכר/ת מה שם קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלך?

הדרך הטובה ביותר לאתר את שם קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלך היא למצוא את הדו"ח הרבעוני ששולחת לך בדואר החברה המנהלת את קרן ההשתלמות או את קופת הגמל. שם יופיעו כל הפרטים הנחוצים (שם קופת גמל או מספר קופת גמל).

אם אינך מוצא את הטופס הנ"ל, נסה להקליד בחלון החיפוש אפילו שם חלקי של קופת הגמל או קרן ההשתלמות. כל האפשרויות הרלוונטיות יופיעו לפניך בחלון החיפוש.

אם לא זיהית את שם הקופה שלך בחיפוש החלקי, נסה את שם החברה המנהלת (הוא מופיע בד"כ גם בתלוש המשכורת שלך בסעיף הניכויים) והקלד אותו בחלון החיפוש.

אם עדיין לה זיהית את קופת הגמל או קרן ההשתלמות שלך, תאלץ לפנות לחברה המנהלת או לסוכן הפנסיוני שלך, לשם קבלת הפרטים הללו.

אפשרות נוספת היא פניה ל-"מסלקה הפנסיונית" (כרוך בעלות), או לאתר משרד האוצר לאיתור כספים אבודים.

למידע נוסף:
המסלקה הפנסיונית- לאן פונים וכמה זה עולה.

איתור כספים אבודים בקופות גמל, קרנות השתלמות, פנסיה ופליסות ביטוח.


לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.

השאירו פרטים, ומשווק פנסיוני / סוכן ביטוח מורשה, יחזור אליכם.
ללא התחייבות וללא עלות מצדכם:


    קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכוןניהול תיק השקעותביטוח חייםביטוח תאונות אישיותביטוח מנהליםפוליסת בריאות פרטיתקרן פנסיה    מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

    הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


    הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם, והכל בכפוף לתנאי השימוש של האתר