שאלות ותשובות / אם שמת 50,000 ש"ח בקופת גמל להשקעה וממוצע התשואה השנתית היא 5% ודמי ניהול 0.8% כמה כסף יהיה לך בעוד 20 שנה?

בחישוב ארוך טווח ממוצע תשואה יכול להטעות, מאחר והכסף בקופת גמל להשקעה צובר "ריבית דריבית", אחוז שהורווח בשנה הראשונה יצבור הרבה יותר כסף מאחוז שהורווח בשנה העשרים.

לכן, נניח תשואה לפני דמי ניהול של 5% בשנה כל שנה, ודמי ניהול של 0.8% לשנה, כל שנה. עכשיו נעבור לחישוב הסכום שיצטבר בקופת הגמל להשקעה עוד 20 שנה:

(5%-0.8%)=4.2%, זוהי התשואה המצטברת בסוף כל שנה בניכוי דמי הניהול.
50,000X(4.2%+1)^20= 113,847.73 ₪.


לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.

השאירו פרטים, ומשווק פנסיוני / סוכן ביטוח מורשה, יחזור אליכם.
ללא התחייבות וללא עלות מצדכם:


  קופת גמל להשקעהפוליסת חיסכוןניהול תיק השקעותביטוח חייםביטוח תאונות אישיותביטוח מנהליםפוליסת בריאות פרטיתקרן פנסיה  מיי גמל נט הוא אתר אינטרנט להשוואת תשואות קרנות ההשתלמות, השוואת תשואות גמל להשקעה, השוואת תשואות קופות גמל, השוואת תשואות פוליסות חיסכון, והשוואת תשואות תוכנית "חסכון לכל ילד".

  הצטרפו ל– "אזור האישי" של מיי גמל נט, ותוכלו לקבל התראה ישירות למייל כאשר יעודכנו התשואות החודשיות של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון ותוכנית חיסכון לכל ילד שלכם.


  לקריאה נוספת:
  מה עדיף, קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל?

  חיסכון לילדים, איך ואיפה כדאי לחסוך לילדים שלנו.

  היתרונות של קופת גמל להשקעה


  הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם, והכל בכפוף לתנאי השימוש של האתר