שימו לב: רק עד סוף החודש ניתן להפקיד לגמל להשקעה עבור 2018! בדיוק בגלל זה ריכזנו עבורכם את קופות הגמל להשקעה המובילות בשוק.

שלום חברות וחברים,
עד סוף השנה יכול כל אזרח ישראלי (בכל גיל) להפקיד עד 70,000 ₪ לקופת גמל להשקעה על שמו, ולקבל הטבות מס משמעותיות:

  1. קופת גמל להשקעה דוחה את תשלום המס עד למשיכת הכסף בפועל!
    אתם יכולים לעבור בין מסלולים, לעבור בין קופות גמל להשקעה שונות, ולא לשלם על כך מס רווחי הון (כ- 25% על הרווח הריאלי). בזמן שתשלום המס נדחה, הכסף נשאר בחשבון קופת הגמל שלכם ולא בחשבון הבנק של רשויות המס, ולכן הוא יכול להמשיך ולצבור לכם עוד רווחים (בדומה לאפקט "ריבית דריבית").
  2. אם אתם בוחרים לחסוך את בקופת הגמל להשקעה מעבר לגיל 60, אתם יכולים למשוך את הכסף כקצבה עם פטור מלא מתשלום מס על הרווחים!

ב-מיי גמל נט, אנחנו מרכזים עבורכם את כל קופות הגמל להשקעה הפועלות בישראל.
סידרנו אותם בטבלאות ברורות וקצרות בהתאם לסיכון ולאפיק ההשקעות המרכזי, כדי שתוכלו בקלות להשוות ולראות מי קופות הגמל להשקעה המובילות בכל טבלה.
לנוחיותכם, ולקראת סוף שנת המס, צירפנו במאמר הזה את קופות הגמל המובילות בקבוצות העיקריות:

בקבוצת גמל להשקעה מסלול כללי:

בקבוצת גמל להשקעה מסלול מניות:

בקבוצת גמל להשקעה מסלול אג"ח ללא מניות:

כנסו לפורטל המיוחד שהקמנו לקופות גמל להשקעה, ותוכלו לראות את כל קופות הגמל המובילות, בכל מסלולי ההשקעה השונים, ולגלות את כל היתרונות של הפקדה לקופת גמל להשקעה.

חשוב לנו במיי גמל נט, לחזור ולהדגיש: לכל פעולה שאתם עושים בחסכונות שלכם, יש משמעויות ארוכות טווח והשפעות חד-פעמיות בתחומים של מיסוי, תשואה וסיכון.
לכן, חשוב וכדאי לכם להתייעץ לפני ביצוע הפעולה עם היועץ הפנסיוני שלכם או אם יועץ פנסיוני אחר.
כך תוכלו לבחון את ההחלטה בעיניים של איש מקצוע מוסמך, ולקבל ייעוץ אישי, שיתאים את החיסכון לרצונות שלכם, למצבכם הכלכלי הנוכחי, ולתוכניות שלכם לעתיד.


השאירו לנו פרטים ומשווק פנסיוני בעל רשיון יחזור אליכם, כדי לתת לכם ייעוץ מקצועי, פשוט ומובן, לבחירת קופת גמל להשקעה, ללא התחייבות וללא עלות.


צוות מיי גמל נט, ימשיך לעקוב אחרי השינויים הנוגעים לחסכונות שלכם, ויעדכן אתכם במידת הצורך.

מיי גמל נט מאפשר לכם להשוות ולהתעדכן ברווחים של קופת הגמל, קרן ההשתלמות, קופת גמל להשקעה ותוכנית "חסכון לכל ילד" שלכם, גם אם אין לכם מומחיות פיננסית.
לפני כל שינוי או החלטה משמעותית בנוגע לכספי החיסכון שלכם, אנחנו במיי גמל נט תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך- היועץ הפנסיוני שלכם.
זה תמיד ללא התחייבות, וברוב מכריע של המקרים, גם ללא עלות לחוסך.


אהבתם את המאמר? הוא עזר לכם? שתפו אותו בפייסבוק, כדי שגם החברים שלכם יכירו אותו.
יש לכם עוד שאלות? אתם חושבים שיש מה לשפר?
שתפו אותנו בתגובה או במייל. בשביל זה יש את מיי גמל נט .


 

 

הבהרה: המאמר נכתב על ידי מערכת אתר מיי גמל נט כשרות לגולשים. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי חוק ושינויים אחרים. המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות או ייעוץ פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.